اپراتور، برنامه نویس و مجری اصلی سامانه پیامک متنی و صوتی در کشور
تخصصی ترین و هوشمندترین سامانه مخابراتی ایران

پرینت

پنل پیامکی ویژه انتخابات

 

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده همگانی مردم از تلفن همراه بویژه جوانان که 90% قشر مردم جامعه را تشکیل می دهند، موبایل در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

با ایجاد بازاریابی پیامکی در چند سال اخیر رفته رفته استفاده از پنل اس ام اس به محافل سیاسی هم کشیده شده است. با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر، گروه نرم افزاری بانیکس سعی دارد تا به عنوان برنامه نویس و مجری اصلی سامانه پیام کوتاه کشور اقدام به واگذاری کامل ترین و جامع ترین پنل پیامکی ویژه انتخابات به صورت رایگان با پایین ترین تعرفه ارسال پیامک (هر پیامک 8 تومان بدون سقف خرید) و خط اختصاصی ویژه تبلیغاتی به کاندیدای گرامی نماید.

 

لازم به ذکر است به مبلغ فوق 9%مالیات بر ارزش افزوده  و 10 ریال مصوب مجلس افزوده نمیگردد.

 

در ضمن گروه نرم افزاری بانیکس اعلام میدارد در خصوص ارسال پیامک صوتی ، ضبط صدا برای کلیه نامزدهای انتخاباتی به صورت کاملا رایگان و در استدیوی حرفه ای صورت می گیرد.

 

این نکته را نیز یادآور می شویم که تعداد ارقام خط پیامکی گرچه در انتخابات نقش اساسی و تاثیر چندانی ندارد ولی می تواند اعتبار بالایی برای کاندیدای گرامی داشته باشد، به همین خاطر گروه بانیکس برای این تبلیغات خطوط با تعداد شماره کم (خطوط 7 و 8 رقمی پیامکی) و بسیار رند را در پنل بصورت اشتراکی قرار داده که نامزدهای محترم برای تبلیغات خود نیاز به خرید خط پیامکی اختصاصی نداشته باشند.

 

این پنل علاوه بر امکانات کامل و هوشمند سامانه پیام کوتاه شامل:

- بانک مشاغل کل کشور

- بانک موبایل استان و شهر

- بانک موبایل به تفکیک کد پستی همراه اول

- بانک موبایل به تفکیک منطقه و محله

- بانک موبایل به تفکیک کد پستی و تفکیک جنسیت ایرانسل

- بانک موبایل تفکیک جنسیت و رده سنی

- ارسال از دکل ایرانسل bts

 

به امید موفقیت نامزدهای گرامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور