اپراتور، برنامه نویس و مجری اصلی سامانه پیامک متنی و صوتی در کشور
تخصصی ترین و هوشمندترین سامانه مخابراتی ایران

پرینت

سوالات متداول در مورد ارسال از دکل

 


ارسال اس ام اس از دکل چیست؟

-ارسال اس ام اس BTS یکی از شیوه های ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه و فوق العاده کارآمد است. بعد از سفارش آنلاین مشتری، ارسال اس ام اس به دکل انجام شده و ارسال از طریق دکل فقط به خطوط موبایل روشن که در زمان ارسال در حال تردد در محدوده آن آنتن بی تی اس قرار دارند انجام می شود.

 

چه تضمینی برای ارسال پیامک ها به روش BTS است؟

-ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق دکل مخابراتی فقط به خطوطی انجام می گیرد که در آن لحظه روشن بوده و به آن دکل متصل هستند، اصطلاحا در حال send , receive اطلاعات از اپراتور مربوطه برای ارسال و دریافت تماس یا SMS می باشند. در صورتیکه خطوط خاموشی در آن لحظه در محدوده آنتن مخابراتی قرار داشته باشند به علت عدم استفاده از آن آنتن هیچ گونه ارسال از طریق اپراتور به آن خطوط انجام نمی گیرد.

 

چه تضمینی برای ارسال پیامک بی تی اس به منطقه تعیین شده توسط مشتری است؟

-در صورت ثبت سفارش یک منطقه خاص توسط مشتری ، ارسال به صورت اتوماتیک توسط اپراتور به نزدیک ترین دکل بی تی اس مخابراتی در آن منطقه انجام می گیرد، و به علت پوشش دهی مناسب آنتن توسط دکل های مخابراتی در هر نقطه از کشور، این نوع ارسال بصورت تضمینی انجام می پذیرد.

 


ارسال اس ام اس انبوه از طریق دکل فقط مختص به اپراتور ایرانسل است؟

- ارسال پیامک از طریق آنتن مخابراتی همکنون توسط اپراتور ایرانسل انجام می پذیرد و ارسال پیامک از دکل همراه اول توسط این اپراتور به بهره برداری نرسیده.

امکان ارسال اس ام اس از دکل همراه اول در آینده نزدیک قابل دسترسی است.

 

روز و ساعت ارسال SMS از دکل توسط چه کسی تعیین می شود؟

-تاریخ و زمان دقیق ارسال اس ام اس از دکل توسط مشتری تعیین می گردد.

 

ارسال اس ام اس بی تی اس بصورت آنلاین انجام می شود؟

- ارسال اس ام اس از طریق آنتن در تمامی سامانه های پیام کوتاه در کشور بصورت دستی و با پر کردن فرم انجام میگیرد و به همین خاطر روند کندی را دارند و ظرف 48 یا 72 ساعت انجام میگیرد، ولی برای اولین بار در کشور ارسال پیامک بی تی اس فقط در سامانه پیامکی بانیکس بصورت آنلاین شده و با اختلاف یکروز انجام میگیرد

 

مطالب مرتبط

- ارسال پیامک از دکل BTS

- آموزش ارسال پیامک از دکل

 

واحد آموزش گروه بانیکس