اپراتور، برنامه نویس و مجری اصلی سامانه پیامک متنی و صوتی در کشور
تخصصی ترین و هوشمندترین سامانه مخابراتی ایران

پرینت

خطوط خدماتی پیامکی

 

خطوط خدماتی در واقع همان خطوط پیامک معمولی می باشد که برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی از آن ها استفاده می شود، با این تفاوت که در خطوط معمولی پیامکی اس ام اس های شما برای افرادی که مسدود کردن اس ام اس های تبلیغاتی خود را فعال کرده اند ارسال نخواهد شد.

ولی خطوط خدماتی، خطوطی هستند که بلک لیست مخابراتی آنها آزاد شده است و شما می توانید با استفاده از این خطوط به مشتریان خود که در دفترچه تلفن و یا از فایل اکسل ذخیره کرده اید و با آنها همکاری دارید ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهید.

 

 

صد در صد تا به حال با ارسال نشدن پیامک های تبلیغاتی که بصورت انبوه توسط خطوط مجازی پیامکی از سامانه پیام کوتاه فرستاده اید مواجه شده باشید.

بر حسب سرویسی که مخابرات برای بستن پیامک های تبلیغاتی در اختیار مشترکین تلفن های همراه (نحوه مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی را از اینجا مشاهده نمایید) قرار داده است، تعداد زیادی از مشترکین دریافت پیامک های تبلیغاتی به گوشی خود را مسدود نموده اند.

 

 

 

 

 

این مسئله اکثر کاربران سامانه پیام کوتاه را از جمله سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی که قصد اطلاع رسانی به مشترکین خود را دارند با مشکل مواجه نموده است.

 

 

 

 

لذا می توانید با تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی (خط پیامکی تبلیغاتی که در سامانه پیام کوتاه در اختیار دارید) امکان ارسال پیامک به شماره های لیست سیاه را داشته باشید.

با خطوط خدماتی می توانید به شماره های مشتریان خود که در فایل اکسل یا دفترچه تلفن سامانه ذخیره نموده اید پیامک ارسال نمایید و در نظر داشته باشید از خطوط خدماتی پیامکی نمی توانید در امکانات دیگر سامانه اعم از ارسال انبوه منطقه، محله ، استان و شهر، تفکیک کد پستی، تفکیک جنسیت و رده سنی و یا شماره های غیر از مشترکین خود ارسال پیامک داشته باشید.

 

 

 

نکته 1: در صورتیکه با خط پیامکی خدماتی حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال پیامک انجام دهید تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه از طرف اپراتور می گردد.

نکته2: هرگونه ارسال پیامک توسط خط خدماتی پیامکی به لیست مشترکین خودتان ارسال پیامک خدماتی محسوب می گردد و از طرف اپراتور بلامانع است.

 

روش خدماتی کردن خطوط پیامکی را از اینجا مشاهده نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

- خطوط پیامکی تبلیغاتی چیست؟

- خطوط پیامکی خدماتی چیست؟

- نحوه خدماتی کردن خطوط پیامکی

- خطوط پیامکی حقیقی خدماتی

- تعداد مجاز خطوط پیامکی خدماتی