اپراتور، برنامه نویس و مجری اصلی سامانه پیامک متنی و صوتی در کشور
تخصصی ترین و هوشمندترین سامانه مخابراتی ایران

پرینت

خارج کردن خطوط پیامکی 021 از بلک لیست

 

عطف به تصمیمات متخذه شرکت ارتباطات سیار ایران  در خصوص نحوه اعمال شماره های خدماتی در لیست سیاه به اطلاع می رساند، ارسال اصل تعهد نامه برای تمامی شماره های خدماتی اپراتور خط ثابت 021 الزامی می باشد.

 

پیرو اعلام اپراتور همراه اول مورخ 1394/9/8 از این پس در خواست های بلک لیست (رفع بلک لیست خطوط پیامکی) برای کاربران حقیقی اعمال نمی شود و فقط برای کاربران حقوقی انجام میشود و از ارسال درخواست لیست سیاه به این مرکز خودداری نمایید.

همچنین در تکمیل فرم مربوطه موارد زیر بایستی رعایت شود:

1- فرم تعهد نامه باید در سربرگ مربوط به آن شرکت چاپ شده و توسط شرکت مهر و امضاء شود.

2- تکمیل تمامی بندهای قسمت حقوقی الزامی می باشد.

3- در قسمت حقیقی، اطلاعات کامل مدیر عامل شرکت باید وارد شود

4- در قسمت شماره خط خدماتی ، شماره پیامک اختصاصی ثابت 021 همراه با پیش شماره قید شود.

5- در قسمت موضوع و محتوای پیامک خدماتی، یک نمونه از پیامک هایی که از این شماره به عنوان پیامک خدماتی ارسال می شود بصورت کامل نوشته شود.

6- در قسمت پایین فرم ، فقط قسمت تاریخ تکمیل فرم و امضاء و مهر مشتری باید پر شود و قسمت نام و امضاء و مهر شرکت ارائه دهنده و قسمت های امضاء و مهر cp و آدرس و تلفن و website باید خالی گذاشته شود.

 

برای خارج کردن خطوط پیامکی از لیست سیاه ارسال همراه اول، فایل تقاضانامه بلک لیست را از لینک زیر دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید، اطلاعات را بصورت کامل و تایپی وارد نمایید و در انتها فرم را پرینت گرفته و پس از مهر و امضا، اصل فرم را به آدرس مرکز ارسال نمایید

 

مدارک شما برای اپراتور ارسال شده و در صورت تایید خط پیامکی از قالب بلک لیست شرکت همراه اول خارج می شود و پس از این کلیه ارسال های این خط پیامکی حتی به شماره های مسدود شده پیامک تبلیغاتی نیز ارسال می شود.

لازم به ذکر است این نامه فقط برای خطوط پیامک اپراتور 021 استان البرز (خطوط ثابت پیامکی استان البرز) می باشد و فقط ارسال پیامک را برای خطوط همراه اول مسدود شده باز می نماید.

 

لینک دانلود نامه بلک لیست را از اینجا دانلود نمایید  (بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج نمایید)

 

آدرس دفتر مرکزی و فروش : ایران-تهران-خیابان سی متری نیروی هوایی-روبروی ایستگاه BRt پیروزی-ساختمان تاکسیرانی-پلاک9-واحد3

نکته مهم 1 : حتما اطلاعات را در نرم افزار WORD بصورت تایپی وارد نمایید و از ارسال تقاضانامه لیست سیاه دست نویس خودداری نمایید و در صورت ارسال نامه بلک لیست دست نویس ، به هیچ عنوان این تقاضانامه ترتیب اثر داده نخواهد شد، در انتها نامه را پرینت گرفته و قسمت امضاء و مهر مشتری را تایید نمایید.

نکته مهم 2 : پس از اعمال لیست سیاه توسط همراه اولی به شماره موبایل کاربر که در فرم ذکر شده است، پیامکی مبنی بر این موضوع ارسال می شود

 

تعهدنامه تعریف شماره خدماتی

مشترک گرامی، بدینوسیله به استحضار می رساند طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران از اول اردیبهشت ماه سال 92، سر شماره های ارسال پیامک به دو شاخه خدماتی و تبلیغاتی به شرح ذیل دسته بندی می شوند.

شماره های خدماتی : این شماره ها متعلق به شرکت ها، دفاتر، و سازمانهایی است که پیامکهایی با محتوای کلی، مشخص و در محدوده کاری همان مجموعه برای مخاطبانی شناخته شده که خود درخواست دریافت این پیامکها را داده اند، ارسال می کنند و محتوای آن اطلاع رسانی و ارایه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده است.

شماره های تبلیغاتی : به کلیه شماره های پیامکی که برای ارسال پیامک بصورت انبوه استفاده می شود گفته می شود.

هرگونه ارسال پیامک که بدون درخواست صاحب تلفن همراه و بدون اطلاع ایشان صورت گیرد، پیامک تبلیغاتی محسوب میشود و ارسال اینگونه پیام ها برای مخاطبانی که خود درخواست عدم دریافت این پیامکها را داده اند امکان پذیر نمی باشد.

چنانچه بر خلاف این تعهدنامه کاربری خطوط خود را از حالت تبلیغاتی به خدماتی تغییر داده و با شماره خدماتی خود ارسال تبلیغاتی انجام دهد مشمول پیگرد قانونی خواهد بود، مسئولیت آن تماما بر عهده ایشان است و موظف به جبران تمام خسارت مادی و معنوی وارده به شرکت ارتباطات سیار ایران میباشد. لذا از شما کاربر گرامی خواهشمندیم در صورتی که تمایل دارید از شماره پیامکی خود به عنوان شماره پیامکی خدماتی استفاده نمایید، با آگاهی کامل از شرایط و تعهدات فوق، تعهدنامه فوق را تکمیل و ارائه نمایید.

 

نکته مهم : در صورتیکه کاربر سامانه پیام کوتاه شرکت دیگری هستید می توانید خط پیامکی خود را به این مرکز انتقال دهید و جهت خدماتی کردن خط پیامکی خود اقدام فرمایید.

 

برای خدماتی کردن خطوط پیامکی خود هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

مطالب مرتبط :

- نحوه خدماتی کردن خطوط پیامکی

- فرم بلک لیست خطوط 50002

- فرم بلک لیست خطوط 50005

- فرم بلک لیست خطوط پیامکی 026