اپراتور، برنامه نویس و مجری اصلی سامانه پیامک متنی و صوتی در کشور
تخصصی ترین و هوشمندترین سامانه مخابراتی ایران

درباره بانیکس

پرینت

درباره بانیکس

 

این مرکز با یاری خداوند متعال و با همکاری مجموعه ای از جوانان متخصص و مجرب ایران زمین در سال 1378 و با هدف ترویج، ارتقا و توسعه علوم کامپیوتری با نام اندیشه ایران به عنوان پیشرفته ترین آموزشگاه کشور در عرصه فعالیت های کامپیوتری تاسیس و شروع به فعالیت نمود. این مجموعه از ابتدای تاسیس در زمینه تبلیغات و روش های تبلیغاتی نوین نیز فعالیت های گسترده ای داشته است.

با توجه به پیشرفت های چشم گیر و روزافزون در عرصه فعالیت های علمی کامپیوتر در کشور و کمبود شرکتهای خدماتی کامپیوتر و مشاور و مجری تبلیغات و شرکت های ارتباطی موثر ، این مرکز در سال 1387با تغییر نام و هویت اصلی خود به منظور اشاعه فرهنگ استفاده از فناوری های موثر ارتباطی و توسعه ارتباطات نوین از طریق کامپیوتر و اینترنت با نام برند تجاری بانی اس ام اس فعالیت های خود را ادامه داد.

این مجموعه با همیاری و به کارگیری از تجربیات و دانش فنی و تخصصی گروه مجرب و جوان خود در سال 1392موفق شد با انجام پروژه های عظیم مخابراتی و اینترنتی و با هدف گسترش فعالیت های زیرساختی مخابراتی خود با ثبت برند تجاری گروه نرم افزاری بین المللی بانیکس فعالیت های خود را در زمینه خدمات تخصصی پیام کوتاه و امکانات جانبی آن به صورت تخصصی و حرفه ای بهبود بخشد .

با یاری خدا و در اواخر سال 1395 این شرکت با کسب مجوزهای قانونی و لازم توانست اولین و تنها اپراتور مخابراتی در زمینه پیامک های صوتی با مجوز فعالیت سراسری در کشور را دریافت نماید.

گروه نرم افزاری بانیکس مفتخر است با تلاش بی وقفه و شبانه روزی تیم حرفه ای خود توانسته است با دارا بودن بیش از 180/000 کاربر از شرکتها ، اشخاص حقیقی و حقوقی و ارگانه ها و با دارا بودن بیش ار 950نمایندگی فعال در سراسر ایران و صدها پرژوه های تبلیغاتی موفق گامی بزرگ در عرصه اشتغال زایی برای جوانان کشورمان بردارد .

گروه نرم افزاری بانیکس تنها اپراتور سراسری سامانه پیامک صوتی در ایران و جامع ترین و کامل ترین سامانه پیامک متنی به عنوان طلایه دار خدمات در عرصه پیام کوتاه و محصولات جانبی آن، با یاری تیمی مجرب و کارآزموده آماده ارائه هرگونه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

این گروه با بهره گیری از اصول ارتباط با مشتری (CRM) و با اختصاص واحد اختصاصی با تخصص CRM در پی ایجاد پلی محکم بین حود و مشتریان می باشد و با دریافت انتقادات و پیشنهادات تمامی کاربران و نمایندگان در صدد آن است تا هرگونه ایراد و نواقص احتمالی سامانه خود را با یاری شما عزیزان مرتفع نماید.

امروزه این گروه با افزایش حوزه فعالیت خود و ورود به حوزه فضای مجازی همان خدمات تبلیغاتی موثر و برندینگ را علاوه بر فضای حقیقی در فضای مجازی نیز از مشاوره تا اجرا انجام می دهد.

این گروه با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب در کمترین زمان و با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت و اثر بخشی کلیه امور تبلیغاتی شما را از مشاوره تا اجرا بر عهده می گیرد.

امید است با فعالیت خود در این حوزه زمینه اشتغال و تولید در ایران و فروش کالای ایرانی را در کشور افزایش داده و قدم بزرگی برای آبادانی کشور عزیزمان به یاری خداوند برداریم ...

 

 

بهترین ها را برای معرفی برند خود انتخاب کنید

بانیکس بی رقیب در عرصه تبلیغات

 

 

مطالب مرتبط :

- سایت رسمی گروه بانیکس